Znajdź swoje wymarzone mieszkanie przy ulicy Żytniej!

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w najbliższym sąsiedztwie Manufaktury!

Cisza i spokój w samym centrum Łodzi

Żytnia 7 to genialna Inwestycja dla osób, które pragną mieć swój cichy kąt w centrum miasta i mieć wszelkie atrakcje na wyciągnięcie ręki, a także dla Inwestorów, którzy chcieliby zainwestować swój kapitał w nieruchomości. Ceny nieruchomości, a także wynajmu ciągle rosną, co wiąże się ze znikomym ryzykiem utraty zainwestowanego kapitału.

ŻYTNIA 7

Skorzystaj z atrakcji Manufaktury!

Żytnia 7 to doskonała Inwestycja w samym centrum Łodzi. Dzięki dogodnej lokalizacji można skorzystać z niezliczonej ilości restauracji, sklepów czy butików, jakie oferuje wizytówka miasta – Manufaktura. Znajdują się tu także muzea, kino, teatr, place zabaw dla najmłodszych, klub fitness i wiele innych sezonowych atrakcji. Dająca nieskończone możliwości spędzenia wolnego czasu zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych Manufaktura jest idealną bazą wypadową dla nowych mieszkańców nieruchomości Żytnia 7!

ŻYTNIA 7

Wszelkie atrakcje blisko Ciebie!

Położenie Inwestycji niedaleko terenów zielonych – Placu Piastowskiego oraz Parku Staromiejskiego – zapewnia genialne warunki do relaksu i odpoczynku. Warto nadmienić, że oprócz Manufaktury, szeroką ofertę handlową zapewnia Bałucki Rynek, na którym można zaopatrzyć się w świeże wędliny, owoce i warzywa, czy zakupić artykuły odzieżowe.

Ofertę rozrywkową dopełnia ulica Piotrkowska – najdłuższy deptak w Polsce oraz wizytówka miasta. Przy tej ulicy znaleźć można mnóstwo restauracji, kawiarni, sklepów, ogródków czy klubów muzycznych.

Dla dzieci zapewniona jest pełna oferta edukacyjna w promieniu kilkuset metrów – od żłobka, przez przedszkole, szkołę podstawową do zespołu szkół ponadpodstawowych! Łódź to także uczelnie wyższe, które wychowały mnóstwo ekspertów w swoich dziedzinach.

ŻYTNIA 7

Żytnia w liczbach

Żytnia 7 to 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny. Inwestycja posiada 15 mieszkań o powierzchniach od 14 do 54 mkw. Mieszkania dają szerokie możliwości do własnej aranżacji przestrzeni.

0
Kondygnacje
0
Mieszkań
0
Metraż największego mieszkania