Romana 12 to kameralna Inwestycja dla osób ceniących ciszę i spokój

Romana 12 to kameralna Inwestycja dla osób ceniących ciszę i spokój

Ulica Romana to idealne miejsce do zamieszkania!

Ledwie kilkaset metrów od ulicy Romana znajduje się obwodnica – trasa Górna – która jest doskonale skomunikowana z centrum Łodzi, ale jest również drogą prowadzącą na Autostradę Bursztynową. Nieruchomość położona jest w okolicy o zabudowaniu głównie jednorodzinnym, a zarazem jest świetną bazą wypadową. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się supermarkety, punkty usługowe, przedszkole a także ogródki działkowe. W nieco dalszej odległości centrum handlowe Port Łódź, szpitale, czy Rudzka Góra – miejsce do uprawiania wielu rodzajów sportów czy rekreacji.

Blisko do głównych punktów

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji i doskonałych połączeniach komunikacyjnych, dotarcie do ważnych punktów miasta jest niezwykle proste! W promieniu 1 km znajdują się supermarkety sieci Lidl oraz Dino, przedszkole i żłobek, kościół czy przystanki tramwajowe.

Nie tylko Piotrkowska...

Łódź jest określana jako miasto gruntownych rewitalizacji. Dawno już minęły czasy, gdy jedyną atrakcją była ulica Piotrkowska. Atrakcje turystyczne powstają choćby w dawnych pofabrycznych zakładach, a w już istniejących obiektach oferta ciągle jest poszerzana. Łódź to doskonałe miejsce do rodzinnych wypadów!

Wyjazd

DWORZEC

5 km

Dworzec Łódź Kaliska

lotnisko

6 km

Port Lotniczy im. Władysława Reymonta

Czas wolny

GALERIA

6 km

Galeria Łódzka

PIOTRKOWSKA

6 km

Ulica Piotrkowska

Rekreacja

aquapark

5 km

Aquapark Fala

zoo

5 km

Orientarium ZOO

Koniec prac zaplanowano na
I kw. 2023 roku

Nieruchomość Romana 12 to:

0
mieszkań

o zróżnicowanej powierzchni

0
m2 ma powierzchnia najmniejszego lokalu
0
m2 ma powierzchnia największego lokalu

Kupując lokal przy ul. Romana 12 jesteś ZWOLNIONY z podatku od czynności cywilno-prawnych, tym samym oszczędzając 2% ceny zakupu!

Zdjęcia z realizacji prac remontowych

01.09.2022 r.

20.06.2022 r.

10.05.2022 r.

02.04.2022 r.