DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Naszym Klientom i Wykonawcom oferujemy materiały budowlane pochodzące od znanych i renomowanych producentów, gwarantujące najlepszą jakość i trwałość w stosunku do ceny.

Nasza oferta to także specjalistyczne narzędzia budowlane dla fachowców. Dysponujemy również profesjonalnym mieszalnikiem do farb i tynków.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, aby zaoferować Państwu nie tylko materiały do budowy domu, ale również jego wykończenia. Nie musisz już odwiedzać kilku sklepów budowlanych – u nas wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Jako centrum budowlane staramy się wsłuchiwać w potrzeby Klientów i wciąż wprowadzamy do oferty kolejne produkty. Obecnie w naszym magazynie znajduje się kilkanaście tysięcy różnych pozycji.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze najlepszych materiałów, to nasza wykwalifikowana kadra Pracowników zapewni Ci fachową pomoc. Szybko dobierzesz odpowiednie materiały i zaoszczędzisz swój czas a także pieniądze – przy każdej dużej inwestycji jesteśmy skłonni do negocjowania rabatów.

Zainteresowała Cię oferta naszego centrum budowlanego? W takim razie odwiedź stronę Mrówka Żychlin i skontaktuj się z nami lub odwiedź nas osobiście.