Kontynuacja prac w budynku ŁÓDŹ.WORK – aranżacja powierzchni biurowej VALMET

Współpraca z wielofunkcyjnym kompleksem biurowym ŁÓDŹ.WORK przy ul. Dowborczyków w Łodzi trwa! We wrześniu zakończyliśmy prace fit-outowe dla najemcy VALMET.


Aranżacji podlegała część pierwszego piętra. Powierzchnia została zaprojektowana w typowym dla Łodzi stylu – industrialnym, z surowością cegły i gołym, niezabudowanym sufitem.

Wykonane zostały instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, HVAC, CO oraz teletechniczne.

Otwarta powierzchnia została podzielona na kilka mniejszych pomieszczeń, z zachowaniem głównego przeznaczenia open space’u – to w nim znajdują się stanowiska pracy.

Kuchnia została połączona z jadalnią i strefą chillout. W tym pomieszczeniu góruje biel, szarość i zieleń. Pracownicy mogą wypocząć na rozkładanych lub geometrycznych fotelach w pełni korzystając z przerwy na kawę.
Poza kuchnią wydzielone zostały takie pomieszczenia jak: sala konferencyjna, magazyn, meeting room, gabinet oraz pomieszczenia sanitarne.

VALMET to światowy lider w dziedzinie rozwoju i dostaw technologii procesowych, automatyki, usług dla przemysłu celulozowo-papierniczego, energetycznego i procesowego. VALMET posiada ponad 220-letnią historię działalności w przemyśle, obecnie zatrudnia ponad 17000 profesjonalistów na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z Inwestycji.

wróć

dalej