Zakończyliśmy przebudowę powierzchni Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Krakowie.

W okresie od stycznia do kwietnia firma ZR Inwestycje w konsorcjum z firmą ZŁOTE RĘCE Tobiasz Pietrzak była Generalnym Wykonawcą prac instalacyjnych oraz aranżacyjno-budowlanych. Najemcą powierzchni zlokalizowanej w budynku biurowym WADOWICKA 8W w Krakowie jest Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wadowicka 8W to część nowoczesnego kompleksu biurowo – komercyjnego Buma Square oferującego powierzchnie o wysokim standardzie wykończenia. Jest 3-kondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy B+, dlatego też obiekt wyposażony jest we wszelkie udogodnienia, będące standardem dla budynków tej klasy.

Zaadaptowana powierzchnia biurowa dla Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ wyniosła niespełna 2700m². Pomieszczenia dostosowane zostały do potrzeb Najemcy tak, by praca odbywała się w przyjaznej, sprzyjającej wysokiej efektywności atmosferze.

Na parterze budynku przy ul. Wadowickiej 8W znalazła również swoje miejsce nowa Sala Obsługi Klienta. Pracownicy Małopolskiego NFZ i odwiedzający ich Pacjenci mają teraz do dyspozycji niemal czterokrotnie większą przestrzeń o powierzchni ponad 400m². Przygotowaliśmy 19 odpowiednio wydzielonych stanowisk bezpośredniej obsługi oraz dużą, wygodną poczekalnię z kącikiem dla dzieci i karmiących mam, stanowiskiem komputerowym, biletomatami i systemem informowania o zajmowanym miejscu w kolejce. Całą powierzchnię przystosowaliśmy do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Oficjalna inauguracja SOK odbyła się w środę 8 lipca. Jak podkreśla Adam Niedzielski, prezes NFZ “Sale Obsługi Klientów zmieniają swój charakter i na naszych oczach stają się miejscem, gdzie pacjenci mogą uzyskać potrzebną pomoc w poruszaniu się po publicznym systemie ochrony zdrowia oraz miejscem promowania profilaktyki zdrowotnej i rzetelnej wiedzy o zdrowym stylu życia.” Bardzo cieszymy się, że mogliśmy brać czynny udział we wprowadzaniu zmian na lepsze w istniejącym systemie, co przyczyniło się do podniesienia standardu obsługi bezpośredniej pacjentów.

W poniższym artykule znajduje się relacja z tego wydarzenia:
Link do relacji

Dodatkowo, poza pełnym zakresem prac fit-out, odpowiedzialni byliśmy również za wykonanie, dostawę i montaż tablic do nowej Sali Obsługi Klienta i elementów oznakowania budynku Małopolskiego Oddziału NFZ. Dzięki temu wszyscy zainteresowani nie będą mieć problemu ze zlokalizowaniem nowej siedziby.

Poniżej można zobaczyć również krótki filmik dotyczący przeprowadzki Sali Obsługi Klienta z poprzedniej lokalizacji do nowej siedziby przy ul. Wadowickiej 8W.
Link do filmu

Zachęcamy do zapoznania się również ze zdjęciami z tej aranżacji, które dla Małopolskiego NFZ wykonał Łukasz Żołądek. Bardzo dziękujemy za udostępnienie!

wróć

dalej