Przedszkole i żłobek mają również swoją kawiarnię – Luppo Puppo Wrocław

Od listopada 2021 do stycznia 2022 firma Złote Ręce wykonywała prace w Promenady Business Park przy ul. Miłosza we Wrocławiu. To w tym miejscu swoją siedzibę ma przedszkole oraz żłobek firmy Luppo Puppo. Zadaniem było dostosowanie powierzchni do potrzeb Najemcy.


Powierzchnia kawiarni i pozostałych pomieszczeń w obrębie prac została zdominowana przez kolor turkusowy. Zarówno ściany w Sali Barowej, jak i płytki w łazience, mają morską barwę.

Sala barowa posiada zarówno strefę jadalną dla dzieci, jak i dla dorosłych z materiałowymi, wygodnymi krzesłami. Tuż przy złotej ladzie barowej znajduje się ciekawe urozmaicenie w postaci placu zabaw. W drugiej części sali jadalnej zamieszczona została tapeta winylowa w klimacie wakacyjnym. To pewne odstępstwo od tego, co możemy zaobserwować w przedszkolu, czy żłobku, gdzie tematyka jest wyłącznie bajkowa. Drewniane podłogi ułożone w „jodełkę” to hit aranżacyjny, który przetrwał dekady.

W łazience poza kolorem turkusowym możemy dostrzec barwy beżowe i czarne. Postawiono na podtynkową armaturę łazienkową oraz nablatową misę umywalkową, bardzo popularną zwłaszcza w przestrzeniach publicznych.

wróć

dalej