Kolejna nieruchomość w posiadaniu ZŁOTE RĘCE Nieruchomości – Kopcińskiego 57

Kolejna nieruchomość w posiadaniu ZŁOTE RĘCE Nieruchomości!Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kopcińskiego 57 znajduje się na pograniczu dzielnic Śródmieście oraz Widzew. Jest to pięciokondygnacyjny budynek o niesamowitym potencjale, dzięki lokalizacji w centrum miasta, przy jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta.

Ulica Kopcińskiego, która swój początek ma przy Rondzie Solidarności, a kończy się przy skrzyżowaniu Marszałków, łączy odległe od siebie tereny – Nowosolną z Górną, czy Wzniesienia Łódzkie z Chojnami. To przy tej ulicy znajdują się tak ważne dla miasta punkty jak Szpital Barlickiego, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego czy kompleks biurowo-usługowy – Monopolis.

W promieniu 300 m od Kopcińskiego 57 znajdują się takie obiekty jak liceum oraz przedszkole, przychodnia, czy sąd.

Nieruchomość Kopcińskiego 57 znajduje się tuż przy al. Rodziny Grohmanów, która prowadzi do głównej stacji kolejowej miasta – Łódź Fabryczna. Dworzec ten obecnie jest stacją końcową, ale w 2023 roku będzie miał ogromny atut – trwa budowa tunelu średnicowego, który połączy stację Fabryczna z Kaliską oraz Żabieńcem, tym samym stając się stacją przelotową.

W promieniu 1 km znajduje się mnóstwo atrakcji, punktów handlowo-usługowych czy terenów zielonych.

Park 3 Maja znajduje się po drugiej stronie ulicy – obecnie pełni przede wszystkim funkcję sportową, gdyż ulokowane są tam boiska piłkarskie, korty tenisowe, bieżnia czy hala sportowa, ale także tętniące życiem alejki spacerowe, które ciągną się do sąsiadującego Parku Baden-Powella.

Tuż przy Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego znajduje się kolejny teren zielony – Park Matejki – z którego wychodzi się na całą aglomerację uniwersytecką. Znajdziemy tam Bibliotekę Uniwersytecką, Wydział Matematyki i Informatyki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Wydział Fizyki i Informatyki czy popularną „Wieżę Babel” – akademik dla obcokrajowców studiujących w Łodzi. Naprzeciwko Wydziału Nauk Geograficznych znajduje się wspomniany już Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Norberta Barlickiego, istniejący już niemal 100 lat. Od południowej strony WNG znajduje się supermarket sieci Netto.

Ulica Kopcińskiego kończy się przy skrzyżowaniu Marszałków, co daje dodatkowe możliwości komunikacyjne. To wzdłuż Alei Józefa Piłsudskiego funkcjonują istotne obiekty użyteczności publicznej oraz centra handlowe, biznesowe czy rozrywkowe. Tworzą je między innymi: Dworzec Tramwajowy Centrum, HiPiotrkowska, Galeria Łódzka, Galeria Handlowa Tulipan czy stadion Widzewa Łódź.

Więcej informacji o pracach na inwestycji oraz docelowym przeznaczeniu nieruchomości udzielimy wkrótce.

wróć

dalej