Salon i Galeria Sztuki Hupało

Z przyjemnością ogłaszamy, że w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Pragi powstaje wyjątkowe miejsce – Salon i Galeria Sztuki Hupało. To przestrzeń, w której będziecie mogli spotkać się z topowymi artystami 🎨 i oddać w ręce utalentowanej Pani Jagi Hupało ✨.

Nasz projekt, realizowany od podstaw – ze stanu deweloperskiego – przekształca surowe wnętrze w przestrzeń pełną życia i kreatywności 🌟. Miejsce to odzwierciedla misję BORN TO CREATE, która jest wspólną ideą zarówno Inwestora, jak i nas.

Czego możecie się spodziewać? Spotkania z topowymi artystami, którzy podzielą się swoimi dziełami i inspiracjami, wyjątkowych wnętrz zaprojektowanych z dbałością o każdy detal, oraz kreatywności na najwyższym poziomie dzięki talentowi Pani Jagi Hupało. Nasza misja BORN TO CREATE to nieustanne dążenie do innowacji i doskonałości, co widać w każdym aspekcie naszej działalności.

Dołączcie do nas w tej ekscytującej podróży i zobaczcie, jak surowe wnętrze zmienia się w miejsce pełne magii i sztuki 🌟. Już wkrótce otwarcie – śledźcie nasze aktualności, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami i spotkaniami.

Salon i Galeria Sztuki Hupało – BORN TO CREATE 🖼️🎉

Zapraszamy serdecznie!

wróć

dalej