fit-out

Projekty fit-out cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Niejednokrotnie pod pojęciem „fit-out” rozumie się remont powierzchni biurowej. Czy aby na pewno mamy w tym przypadku do czynienia z remontem?

Odpowiedź brzmi nie. Faktem jest jednak, że nie ma jednoznacznej, encyklopedycznej odpowiedzi na pytanie – czym jest fit-out?

Można usystematyzować, że fit-out to usługa polegająca na wielobranżowej realizacji przestrzeni w budynkach, niezależnie od tego, czy to jest powierzchnia mieszkalna, czy biurowa.

Fit-out od remontu różni się tym, że podczas remontu powierzchnia jest odnawiana, czasem zmieniana jest aranżacja, naprawiane są wszelkie usterki instalacyjne, zaś podczas aranżacji fit-outu usługa wykracza znacznie poza remont, oferując zagospodarowanie istniejącej przestrzeni w maksymalnie funkcjonalny, przestrzenny sposób.

Kto jest najczęściej beneficjentem takiego rozwiązania?

Na projekt fit-out decydują się przede wszystkim Inwestorzy, którzy wchodzą na dany rynek i potrzebują utworzyć nową lokalizację firmy lub oddziału, a także ci, którzy decydują się na ekspansję firmy.

Współpraca w zakresie dokonania realizacji fit-outu składa się z sześciu kroków:

  1. Narada i analiza oczekiwań;
  2. Test fit – weryfikacja możliwości zrealizowania oczekiwanej powierzchni;
  3. Koncepcja i kosztorys;
  4. Projekt i dokumentacja;
  5. Realizacja prac;
  6. Rozliczenie

Firma ZŁOTE RĘCE to Generalny Wykonawca w dziedzinie „fit-out”. Realizujemy zlecenie zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych na obszarze całego kraju. W naszym portfolio znajduje się wiele udanych fit-outowych aranżacji, jak np.: Mobica, Bobby Burger, czy NFZ.

Jesteś zainteresowany projektem fit-out?

Zapraszamy do współpracy!

530 380 700; biuro@zloterece.pl